Log In | Users | Register
%SITEMAPWHAT%
You are here: Main » OMne

O mně

13667860_1762212140729912_4461985358690501627_o.jpgJmenuji se Věra Havlová a cvičím již od malička. Jak se říká - jablko nepadá daleko od stromu - moje matka působila celý život v TJ Sokol Hostivice jako cvičitelka žen a rodičů a dětí a tak jsem po ní převzala žezlo:-)

Začalo to již dávno, asi v r. 1984, kdy jsem po absolvování IV.tř. a III. tř. všeobecné gymnastiky při ZRTV začala s vedením hodin gymnastiky mladších žákyň a tehdy rytmické gymnastiky pro ženy. Poté následoval aerobik, step aerobik, strečink, cvičení na velkých balonech, cvičení s overbally. V r.1990 se mi narodila dcera a protože byla hodně živé dítě, navštěvovaly jsme již od jejích 8 měsíců, kdy ještě neuměla ani chodit, cvičení rodičů s dětmi. A protože napodobovala hodně mé cvičení, začala jsem také v 1996 s dětským aerobikem.

Často se mě klientky ptaly, zda neuvažuji také o hodině jogy, řekla jsem , že nikoliv, protože joga je pro mě nudné cvičení, já potřebuji aerobik, při kterém se můžu vybít.

Nikdy neříkej nikdy :-). V r. 2002 jsem na jedné akci s aerobikem měla možnost vyzkoušet si poweryogu a byla to láska na první pohled. Přestože jsem cvičila asi 7 hod týdně, po jedné hodině poweryogy jsem cítila svaly, které jsem při aerobiku nikdy necítila. Začla jsem navštěvovat 1x týdně lekce poweryogy, které vedla Lenka Kýrová ve Factory Pro (nyní Holmes Place). Asi za 3 měsíce jsem absolvovala školení poweryogy, které vedl Vašek Krejčík.


13618253_10204838800969068_904308337_n.jpgVašek mi také nabídl po skončení kurzu vést hodiny ve Factory Pro na Smíchově (nyní Holmes Place), kde jsem cvičila asi 3 roky. Po roce, kdy Vašek otevíral svoje první Energy studio, opět přišla nabídka na cvičení v tomto studiu. Zde jsem působila také asi 3 roky, pak jsem ale z důvodu změny zaměstnání musela spolupráci ukončit. Ale stále si chodím zacvičit do jeho Energy studií a dál se u Vaška vzdělávám.

Přestala jsem tedy úplně s aerobikem a věnovala se pouze poweryoze a cvičení pro seniorky v Hostivicích, kde jsme využívaly hlavně velké balony. A pak přišla na řadu pilates a další nabídky na vedení lekcí, ale i osobních tréninků. A protože práce přibývalo, ukončila jsem po 33 letech zaměstnání v kanceláři a v březnu 2014 jsem se začla věnovat cvičení na plný úvazek:-)

Čím vším jsem
  • instruktorkou jogy, zdravotního cvičení, cvičení pro seniory
  • instruktorkou pilates vč. pomůcek - foam roller, magic circle, FLOWIN, BOSU, overball, theraband, velké míče
  • instruktorkou pilates na strojích - GRAVITY pilates, reformer, cadillac, wunda chair, ladder barell, spring board, spine corrector
  • osobní trenérkou - pilates, jogy, zdravotního a postrehabilitačního cvičení, seniorů a těhotných
  • lektorkou Rekvalifikačního kurzu Instruktor Pilates (Phdr. Olgy Huspekové) a odborných seminářů
  • členkou týmu CK Lenka
  • ambassadorkou FEEL JOY
  • matkou a babičkou :-)
Zacvičit si se mnou můžete v různých částech Prahy nebo v Hostivicích - rozvrh najdete zde

Z mých hodin budete odcházet protaženi, uvolněni, plni energie a s úsměvem na rtech. Také jste se již několikrát rozhodli, že začnete konečně cvičit, ale vždy vám do toho vlezlo něco jiného a tak jste si řekli, že půjdete příště a příště jste si zase řekli, že až příště..... Většina lidí dlouho odkládala první návštěvu a hned po první lekci si říkali: Proč jsem nezačal(a) chodit již dřív. Takže neváhejte a přijďte si zacvičit.

Všechny tyto lekce jsou oblíbené také mezi muži, takže pánové přidejte se k nám!!!! spacer

MENU

úvod
o mně
kde si zacvičit
certifikace
individuální tréninky
akce
termíny školení
Vaše ohlasy
kontakty

ODKAZY

Akasha
Elixír studio
CK Lenka
Studio Hvězda
Lenyoga
RS Gym
Pilates & Flow
Yoga & art

spacer
This site is powered by FoswikiCopyright © by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
Ideas, requests, problems regarding Foswiki? Send feedback
Syndicate this site RSS ATOM